MENU
+48 795 420 605
mgr Anna Wojtyla
Położna, Lektor i Trener

Położna, Specjalizacja z Pielęgniarstwa Rodzinnego Doradca laktacyjny

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, Wydział Opieki Zdrowotnej, kierunek – Położnictwo. Od 2008 roku pracuje jako położna w Okręgowym Szpitalu Kolejowym (Katowice - Ligota) na sali porodowej. Każdego dnia pomagam "jakiejś" mamie uwierzyć w siebie, tacie poczuć się potrzebnym w tak ważnej dla obojga rodziców chwili, a dziecku wraz z całym zespołem medycznym bezpiecznie "przyjść" na świat. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w konferencjach, śledząc nowości w literaturze medycznej. Jestem bardzo krytyczna wobec opracowań z zakresu nauk medycznych i opieki zdrowotnej. Jestem mamą dwóch córeczek , a nic tak nie wzbogaca i nie uzupełnia wiedzy teoretycznej jak codzienna praktyka. Tworząc program spotkań postanowiłam połączyć elementy starej sztuki położniczej, podstaw psychoprofilaktyki okołoporodowej i przede wszystkim zdrowego rozsądku. Moja praca - moja pasja.

Telefon kontaktowy: 795 420 605

mgr Mariola Pasikowska
Fizjoterapeuta, Trener Personalny

Trener Presonalny

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz Fizjoterapia. Posiada min. uprawnienia instruktora fitness-nowoczesne formy gimnastyki, instruktora Nordic Walking, instruktora lekkoatletyki oraz trenera II klasy piłki siatkowej. Od 2012 roku jest licencjonowanym instruktorem Zumba Fitness. W 2014 roku ukończyła kurs instruktorski ze specjalnością Trener Personalny. Ma za sobą udział w licznych szkoleniach, konwencjach międzynarodowych i warsztatach tanecznych. Zawsze staram się przekazać mnóstwo pozytywnej energii, zmotywować do świadomej pracy i wysiłku, rozśmieszyć gdy brakuje sił oraz pokazać jak cudownie jest umieć i chcieć dbać o swoje własne ciało oraz zdrowie. Na zajęciach staram się nie tylko pomóc uzyskać sprawne ciało, ale i wspaniale się zrelaksować. Od 2010 roku prowadzę zajęcia w SZKOLE RODZENIA z ciężarnymi. Pamiętaj ciąża to cudowny okres w życiu kobiety. W swojej pracy instruktora fitness zależy mi na tym, aby inne osoby czerpały z treningów jak największe korzyści zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Celem jaki pragnę osiągnąć poprzez swoją prace jest zachęcenie innych do prowadzenia aktywnego trybu życia i związanej z tym systematyczności. Fitness jest czymś więcej niż tylko chwilą spędzoną na zajęciach. Jest rozrywką, relaksem i sposobem na lepsze oraz zdrowsze życie. Jestem Mamą Hani i Leonka - dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu dowiesz się jak sprawniej przejść przez okres porodu, porodu. .Zadbam o utrzymanie doskonałej kondycji w czasie Twojej ciąży oraz pomogę Ci powrócić do dawnej sprawności po porodzie. Żona, Mama i Trenerka- Zapraszam na zajęcia Mariola Pasikowska

Telefon kontaktowy: 668 122 274

Mgr Elżbieta Typel

Rehabilitant Instruktor masażu Shantala, Terapeuta NDT-BOBATH

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku rehabilitacja ruchowa. Studia Podyplomowe na GWSH w Katowicach, Neurorozwojowa Terapia Dzieci z Zaburzeniami Układu Nerwowego. Certyfikowany Instruktor Masażu Shantala. W swojej pracy wykorzystuje również wiedzę zdobytą na licznych kursach i warsztatach, przygotowujących fizjoterapeutów do pracy z niemowlętami i małymi dziećmi. Nowonarodzone dziecko opuszcza bezpieczne środowisko mamy i wkracza w świat, gdzie bombardowane jest niewyobrażalną liczbą bodźców - ze świata równowagi, przechodzi do świata chaosu. Jak przez właściwą opiekę i odpowiednią stymulację rozwoju ułatwić dziecku z chaosu wrażeń wyłonić co dobre, a co złe, jak ułatwić mu harmonijny i oparty o poczucie bezpieczeństwa rozwój w pierwszych 12 miesiącach? Jak ważny wpływ na dalsze życie niemowlaka ma poczucie miłości i bezpieczeństwa? Mam nadzieję że te zajęcia ułatwią Wam - przyszłym rodzicom świadomy i aktywny udział w rozwoju emocjonalnym i psychomotorycznym własnego dziecka.

Telefon kontaktowy: 502 098 160 www.rehabilitacjaniemwlat.pl

mgr Joanna Pelińska

Położna

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku Położnictwo oraz absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej na kierunku Promocja Zdrowia. Na co dzień pracuje jako Położna Rodzinna oraz Położna w Poradni "K". Przygotowuję przyszłych rodziców do najważniejszej roli w Naszym Życiu BYCIA MAMĄ I TATĄ, skupiając się na opiece poporodowej, kiedy to najbardziej potrzebujemy pomocy dotyczącej pielęgnacji noworodka, zasad żywienia noworodków i niemowląt, problemów pojawiających się w okresie połogu. Macierzyństwo to najpiękniejszy zawód świata - opłacany miłością dziecka. Największą satysfakcją w moim zawodzie jest poczucie - bycia potrzebną zarówno dla rodziców jak i dla maluszka. W życiu prywatnym jestem szczęśliwą żoną i matką dwójki cudownych dzieciaków. Kocham być położną.

Telefon kontaktowy: 505 308 498