Toll Free: +48 734 869 229 – Rejestracja | +48 795 420 605 – Położna Anna Wojtyla

CYKL SZKOLENIOWO - EDUKACYJNY TRWA 2 MIESIĄCE.

Składa na niego 9 spotkań z których każde trwa 90 minut.

Szkoła Rodzenia ma na celu przygotowanie Was do jednego z najpiękniejszych, ale i bez wątpienia jednego z najtrudniejszych zadań w życiu.

Celem Szkoły Rodzenia "JULIAMED" jest realizacja specjalnie przygotowanego programu dla przyszłych rodziców, zarówno tych którzy po raz pierwszy podejmują tą ważną rolę wcielając się w rolę mamy i taty, jak i dla tych którzy będą pełnili ją po raz kolejny.

Spodziewasz się dziecka. Masz już co do tego całkowitą pewność, ale jeszcze nie do końca w to wierzysz. Z początku wydaje się, że ciąża nie powoduje żadnych znaczących zmian w życiu, jednakże, nawet jeśli jest to niezauważalne w ciele kobiety dokonuje się jeden z największych możliwych cudów - powstaje nowe życie. To, co znajduje się wewnątrz ciała, wprawdzie maleńkie i niemal nie podobne do istoty ludzkiej, potrzebuje jednak ochrony, jaką zapewnia mu organizm matki dzięki zachodzącym w nim zmianom hormonalnym.

Wkrótce pojawią się pewne zmiany fizyczne, zwiększające się w miarę rozwoju płodu. Równie istotna zmiana dokona się w psychice. Co pewien czas miotają Tobą sprzeczne emocje i nie wiesz czy jest to normalne. Przede wszystkim jesteś pełna radości, nie możesz się doczekać momentu gdy Twój stan stanie się widoczny. 

"JULIAMED" pomoże Wam odpowiedzieć na wszystkie pytania, które niewątpliwie pojawią się zarówno w ciągu miesięcy oczekiwania na dziecko jak i po jego narodzeniu. 

Aby ułatwić dostęp do informacji program został ujęty w ośmiu odrębnych tematycznie zajęciach. Moją intencją jest udzielenie wszelkich możliwych informacji, jak najbardziej obiektywnych i opartych na najnowszych osiągnięciach medycyny związanych z ciążą, porodem, karmieniem i pielęgnacją noworodka.