Toll Free: +48 734 869 229 – Rejestracja | +48 795 420 605 – Położna Anna Wojtyla
mgr Mariola Pasikowska
24 listopada, 2015 Fizjoterapeuta, Trener Personalny

Trener Presonalny

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz Fizjoterapia. Posiada min. uprawnienia instruktora fitness-nowoczesne formy gimnastyki, instruktora Nordic Walking, instruktora lekkoatletyki oraz trenera II klasy piłki siatkowej. Od 2012 roku jest licencjonowanym instruktorem Zumba Fitness. W 2014 roku ukończyła kurs instruktorski ze specjalnością Trener Personalny. Ma za sobą udział w licznych szkoleniach, konwencjach międzynarodowych i warsztatach tanecznych.
Zawsze staram się przekazać mnóstwo pozytywnej energii, zmotywować do świadomej pracy i wysiłku, rozśmieszyć gdy brakuje sił oraz pokazać jak cudownie jest umieć i chcieć dbać o swoje własne ciało oraz zdrowie. Na zajęciach staram się nie tylko pomóc uzyskać sprawne ciało, ale i wspaniale się zrelaksować.
Od 2010 roku prowadzę zajęcia w SZKOLE RODZENIA z ciężarnymi. Pamiętaj ciąża to cudowny okres w życiu kobiety.
W swojej pracy instruktora fitness zależy mi na tym, aby inne osoby czerpały z treningów jak największe korzyści zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Celem jaki pragnę osiągnąć poprzez swoją prace jest zachęcenie innych do prowadzenia aktywnego trybu życia i związanej z tym systematyczności. Fitness jest czymś więcej niż tylko chwilą spędzoną na zajęciach. Jest rozrywką, relaksem i sposobem na lepsze oraz zdrowsze życie.
Jestem Mamą Hani i Leonka – dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu dowiesz się jak sprawniej przejść przez okres porodu, porodu. .Zadbam o utrzymanie doskonałej kondycji w czasie Twojej ciąży oraz pomogę Ci powrócić do dawnej sprawności po porodzie.
Żona, Mama i Trenerka- Zapraszam na zajęcia Mariola Pasikowska

Telefon kontaktowy: 668 122 274